Kërko

Kontrolloni me shitësin
KERKOHET MESUESE GJERMANISHTE ONLINE

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
56 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
KERKOHET MESUESE GJERMANISHTE ONLINE

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
56 shikime

Përshkrimi

KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT
Nese te pelqen puna dinamike dhe ke deshiren per te provuar nje eksperience te re mesimdhenie ne formatin online nga shtepia, atehere je ne vendin e duhur! Apliko per te dhene mesim per pergatitje provimesh nderkombetare, ose si mesuese e gjuhes se perditshme.
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane (minimalisht DY ORE mesimdhenie ne dite).
Kriteret:
- Te kete mbaruar per degen perkatese
- Me ose pa eksperience pune
- Te kete deshiren qe te rritet profesionalisht
- Te kete njohuri baze kompjuterike
- Te jete mire ne multitasking (berjen e disa detyrave bashke njeherazi)
- Disponibilitet minimalisht per dy grupe ne dite
- Te jete e komunikueshme, e perkushtuar dhe e gatshme te ndihmoje studentet online
- Te kete internet te mire (Wi-Fi) dhe kompjuter funksional

Mesuesja duhet te jete e disponueshme per 1 jave trajnimi lidhur me formatin me te cilin do punoje, nese perzgjidhet per te vazhduar bashkepunimin!
Aplikimet kane vazhduar, mund te dergosh CV-ne ne adresen: [email protected] ose [email protected]
Te mirepresim ne ekipin tone!

Profili i dino Xhelili

dino Xhelili
dino Xhelili Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni dino Xhelili (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  dino Xhelili
  dino Xhelili
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin KERKOHET MESUESE GJERMANISHTE ONLINE nga dino Xhelili