700.00 Euro €
Kerkojm urgjent Dado

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
158 shikime
Nuk ka foto

700.00 Euro €
Kerkojm urgjent Dado

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
158 shikime

Përshkrimi

Kerkojm urgjent dado per gocat tana binjake te moshes 5 vjeqe . Dado duhet te ket eksperinc me fmit Gatimin e Ushqimit dhe punet e shtepis . Te jete higjenike e moralshme dhe te jet e dashur me femijet . Per ma shum
Info Kontaktoni ne numrin 004915510185927 . Perparsi kan Dado nga Kosova Maqedonia Presheva Bujanofci

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i Nora zara

Nora zara
Nora zara Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Nora zara (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Nora zara
  Nora zara
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Simseestr, 3, Freising, DIASPORA
  47.861, 12.15987

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  700.00 Euro € Kerkojm urgjent Dado nga Nora zara