Kërko

Kontrolloni me shitësin
Oferte pune per Infermiere

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
122 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Oferte pune per Infermiere

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
122 shikime

Përshkrimi

Klinika kerkon te punesoje Infermiere

Aplikantja duhet te plotesoj keto kritere:

Te kete perfunduar arsimin e larte
Të ketë eksperiencë pune jo më pak se 1 vit (e preferueshme)
Te jete i/e komunikueshem dhe aftesi per te punuar ne grup
Të zotërojë një gjuhë të huaj.

Të gjithë personat e interesuar mund të dërgojnë CV-të e tyre në adresën e email-it: [email protected]

Profili i Klinika

Klinika
Klinika Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Klinika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Klinika
  Klinika
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, 1001, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.29009, 19.84973

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Oferte pune per Infermiere nga Klinika