Kërko

Kontrolloni me shitësin
Sistemuese Fashion Avenue

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
169 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Sistemuese Fashion Avenue

Oferta Pune
Postuar 1 vit më parë
169 shikime

Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh i tipit "Do It Yourself" në Shqipëri, i cili ofron shitje me shumicë dhe pakicë, po kërkon të punësojë:

Sistemuese Fashion Avenue

Detyrat:

- Mirëpret me etikë të lartë profesionale klientët që interesohen për produktet.
- Kupton nevojën e klientit përkatës, duke dëgjuar me vëmendje kërkesën e klientit.
- Ndihmon klientin në gjetjen e produkteve për të cilat klienti është i interesuar.
- Ofron këshilla, të cilat i vijnë në ndihmë klientit, dhe u përgjigjet me dedikim pyetjeve të
tyre.
- Kontrollon ekspozimin për të mbushur stokun dhe angazhohet në sistemimin e stokut në
rregullin e kërkuar.
- Rivendos në vendet e duhura të gjitha produktet të cilat janë vendosur në vendin e
gabuar nga ana e klientëve.

Kualifikimet:

Eksperiencë pune:
Prioritet nëse ka eksperienca të ngjashme.

Aftësitë:

- Të jetë i/e gatshëm/me dhe i/e aftë të punojë në grup.
- Të pëlqejë punën me njerëzit.
- Të jetë i/e komunikueshëm/me dhe i/e sjellshëm/me.

Ofrohet:

- Pagë e kënaqshme dhe konkurruese në treg.
- Fleksibilitet turnesh (turn i parë dhe i dytë).
- Disponibilitet me orar të plotë (full-time).
- Stabilitet/qëndrueshmëri.
- Kontratë e rregullt pune sipas legjislacionit shqiptar.


Procedura e Aplikimit:

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni CV të detajuar tek Divizioni i Burimeve Njerëzore nëpërmjet njërës nga mënyrat si në vijim:
- Me e-mail: [email protected]
- Kontaktoni në numrin 069 606 2794

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerëzore
Autostrada Tiranë-Durrës km 7,

Divisioni i Burimeve njerezore
Rrethrrotullimi i Lundres,
Tirana, Albania

Profili i Fashion Avenue & Mercato ITalia

Fashion Avenue & Mercato ITalia
Fashion Avenue & Mercato ITalia Regjistruar për 1+ vit 11 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Fashion Avenue & Mercato ITalia (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Fashion Avenue & Mercato ITalia
  Fashion Avenue & Mercato ITalia
  23 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  11 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Autostrada Tiranë-Durrës Km 7., Tiranë, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.35999, 19.72767

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Sistemuese Fashion Avenue nga Fashion Avenue & Mercato ITalia