Kërko

Pa pagesë
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!

Reklama,marketing
Postuar 7 vjet më parë
165 shikime

Pa pagesë
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!

Reklama,marketing
Postuar 7 vjet më parë
165 shikime

Përshkrimi


Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre.
Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin.
Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane.
Produktet tona jane miqesore me mjedisin.
Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grereza, minj dhe demtues te tjere.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  150 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), Rr. 3 Deshmoret, pallati Pitagora, Yzberisht (Tr), Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
  Pa pagesë DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! nga Anonim