190.00 Euro €
Shitet prona dhe biznesi

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
14 shikime
Nuk ka foto

190.00 Euro €
Shitet prona dhe biznesi

QR CODE
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
14 shikime

Përshkrimi

Shitet shtepi lokal karburant lavazh . Prona dhe biznesi ndodhet ne koxhas shijak. Prona dhe biznesi me certifikat dhe dokumentacjon te rregullt

Kontaktoni Arjani 0682184394 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Arjani 0682184394
  Arjani 0682184394
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Koxhas, Shijak, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  190.00 Euro € Shitet prona dhe biznesi nga Arjani 0682184394