Kërko

255000.00 Euro €
Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 10 muaj më parë
95 shikime

255000.00 Euro €
Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 10 muaj më parë
95 shikime

Përshkrimi

????️Shitet Super Apartament 3+1+2+2 ballkone????

????Pazari i ri, Tek Spari

???? Pallat i ri (2012)
???? Kati 8 (i fundit)
???? Ashensor po
????Siperfaqe totale 153.7 m2
????Spierfaqe e brendshme: 122 m2
????Siperfaqe e perbashket: 11.7 m2
????Veranda: 20m2

▫️Organizohet:
????3 Dhoma gjumi
????Kuzhin dhe Sallon se bashku
????2 Tualete
????1 Koridor
????1 Verande (20 m2)
????1 Ballkon

▫️Ofrohet
????E mobiluar
????️Parket
????Pllaka Dhomat e gjumit
???? 1 Tualet me dritare
????️Kondicioner 4
???? Ka kubatur te rregullt
???? Ne zone shum te mir
????Pallati i mir administruar
????Me dokumentacion te rregullt

Cmimi per m2: 1.659 Euro
Cmimi total: 255.000 Euro

[ID EA 353]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Pata Real Estate

Pata Real Estate
Pata Real Estate Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Pata Real Estate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Pata Real Estate
  Pata Real Estate
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Pazari I Ri, Rruga Musa Karapici, Kati 0 Biznes, Nr 10, 1026, Tirana, Tiranë, SHQIPERI
  41.32978, 19.82633

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari
  255000.00 Euro € Shitet Super Apartament ballkone Pazari i ri Tek Spari nga Pata Real Estate