250000.00 Euro €
Shitet apartament Rr kosovateve

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 muaj më parë
112 shikime

250000.00 Euro €
Shitet apartament Rr kosovateve

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 4 muaj më parë
112 shikime

Përshkrimi

????️Shitet apartament 2+1 ????

????Rr kosovateve
????️ Pallat I ri
???? Kati 4
???? Ashensor po
????Siperfaqa bruto: 100m2

▫️Organizohet:
????️ Sallon dhe ambjent gatimi
????️ Dhoma gjumi 2
????Tualete 1
????Ballkone 1

Ofrohet
????️Bosh
????️Kondicioner jo
????️Pllake jo
????️Parket po
????Ka kubatur te rregullt
???? Hipoteke te rregullt
Cmimi 250000 E

[ID LM 609]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Pata Real Estate

Pata Real Estate
Pata Real Estate Regjistruar për 4+ muaj 4 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Pata Real Estate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Pata Real Estate
  Pata Real Estate
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  4 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Kosovarve, 1026, Tirana, Tiranë, SHQIPERI
  41.31466, 19.8126

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament Rr kosovateve Shitet apartament Rr kosovateve Shitet apartament Rr kosovateve Shitet apartament Rr kosovateve Shitet apartament Rr kosovateve Shitet apartament Rr kosovateve
  250000.00 Euro € Shitet apartament Rr kosovateve nga Pata Real Estate