Kërko

85000.00 Euro €
Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 10 muaj më parë
98 shikime

85000.00 Euro €
Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 10 muaj më parë
98 shikime

Përshkrimi

????️Shitet apartament 2+1+2 ballkone????

????Yzberisht, prane Bar Kafe Panorama

???? Pallat i ri (2008)
???? Kati 8 (i fundit)
???? Ashensor po
????Siperfaqe totale 87.6 m2
????Spierfaqe e brendshme: 81 m2
????Siperfaqe e perbashket: 6.6 m2


▫️Organizohet:
????2 Dhoma gjumi
????Kuzhin dhe Sallon se bashku
????1 Tualete
????1 Koridor
????2 Ballkon

▫️Ofrohet
????E mobiluar (mobilim i vjeter)
????Pllaka
????️Kondicioner jo
???? Ka kubatur te rregullt
???? Ne zone shum te mir
????Pallati i mir administruar
????Me dokumentacion te rregullt

Cmimi per m2: 977 Euro
Cmimi total: 85.000 €

[ID DN 214]

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Pata Real Estate

Pata Real Estate
Pata Real Estate Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Pata Real Estate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Pata Real Estate
  Pata Real Estate
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Yzberisht, 1026, Tirana, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32334, 19.7797

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama
  85000.00 Euro € Shitet apartament ballkone Yzberisht prane Bar Kafe Panorama nga Pata Real Estate