106207.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
159 shikime

106207.00 Euro €
SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 1 vit më parë
159 shikime

Përshkrimi

Sun real estate ofron per shitje apartament 1+1 me:
adrese: rana e hedhun, shengjin
siperfaqe bruto: 101.15 m2, kati V
siperfaqe neto: 89.09 m2

perbehet nga:
sallon dhe kuzhine
nje dhome gjumi
nje banjo
dy ballkone

ashensor.
Shitet e mobiluar.
Eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1.
Pamje te plote nga deti dhe malin e shengjinit.
23.72 m2 parking.

Cmimi: 106,207 Euro
garazh: cmimi 15,000 Euro ( i detyruar)

te interesuarit mund te na kontaktojne agjentin imobilar
rino nika +355676666765
+355695292667
sunrealestate. al@gmail. com

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 5+ vjet 6 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1725 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ vjet
  6 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Shkodër, Shkodër, SHQIPERI
  42.06959, 19.51728

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN
  106207.00 Euro € SHITET APARTAMENT 11 RANA E HEDHUN SHENGJIN nga Rino Nika