Kontrolloni me shitësin
Monolokal Garsoniere

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 3 muaj më parë
96 shikime

Kontrolloni me shitësin
Monolokal Garsoniere

Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi
Postuar 3 muaj më parë
96 shikime

Përshkrimi

Monolokal osé Garsoniere ne shitje pak a shum 30 m2 cmimi okazion 27.000 euro. Largesia nga deti 150/200mt zone perfekte

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Shpetim Dermishaj

Shpetim Dermishaj
Shpetim Dermishaj Regjistruar për 1+ vit 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Shpetim Dermishaj (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shpetim Dermishaj
  Shpetim Dermishaj
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga B.curri, Lagja 13 Plazh, Durrës, Durrës, SHQIPERI
  41.30957, 19.49576

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Monolokal Garsoniere Monolokal Garsoniere Monolokal Garsoniere
  Kontrolloni me shitësin Monolokal Garsoniere nga Shpetim Dermishaj