Kërko

104.00 Euro €
Ambjent biznesi ne shitje Shitet dyqan 52 metra katrorë me hipotekë

Vendndodhja e panjohur
Dyqane
Postuar 1 vit më parë
207 shikime
Nuk ka foto

104.00 Euro €
Ambjent biznesi ne shitje Shitet dyqan 52 metra katrorë me hipotekë

Vendndodhja e panjohur
Dyqane
Postuar 1 vit më parë
207 shikime

Përshkrimi

Shitet dyqan 52 m2, 2.000 euro m2, ose jepet me qera.

I përshtatshëm për zyra, klinika, depo/magazina, studio të çfarëdolloji. Dyqani jepet edhe me qera sipas marrëveshjes. Dyqani disponon çertifikatë pronësie.

Për një vizitë në pronë kontaktoni: +355699182802

Profili i Olsi Ferazini

Olsi Ferazini
Olsi Ferazini Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Olsi Ferazini (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Olsi Ferazini
  Olsi Ferazini
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Haxhi Hysni Dalliu, 1017, Treni
  41.33411, 19.81313

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  104.00 Euro € Ambjent biznesi ne shitje Shitet dyqan 52 metra katrorë me hipotekë nga Olsi Ferazini