Kontrolloni me shitësin
Shitet dyqani 51 m2

Dyqane
Postuar 10 muaj më parë
159 shikime

Kontrolloni me shitësin
Shitet dyqani 51 m2

Dyqane
Postuar 10 muaj më parë
159 shikime

Përshkrimi

Shitet dyqani 51 m2 tek rruga e re, te posta

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Dyqani

Dyqani
Dyqani Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Elbasan, Elbasan, SHQIPERI

Kontaktoni Dyqani (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dyqani
  Dyqani
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Sul Paprri, 1001, Elbasan, Elbasan, Elbasan, SHQIPERI
  41.10748, 20.07785

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet dyqani 51 m2
  Kontrolloni me shitësin Shitet dyqani 51 m2 nga Dyqani