Kontrolloni me shitësin
Estetiste

Dyqane
Postuar 2 vjet më parë
195 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Estetiste

Dyqane
Postuar 2 vjet më parë
195 shikime

Përshkrimi

Kaisser barber shop kerkon estetiste, paga ose perqindja shum e kenaqshme per detaje cel 0686303773

Atributet

Lloji: I ri

Profili i Elton ibra

Elton ibra
Elton ibra Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Elton ibra (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Elton ibra
  Elton ibra
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Abdyl Frasheri, 9, Tiran, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.33817, 19.76107

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Estetiste nga Elton ibra