Kërko

16000000.00 Lek
SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE

Dyqane
Postuar 10 muaj më parë
137 shikime

16000000.00 Lek
SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE

Dyqane
Postuar 10 muaj më parë
137 shikime

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë:???? Shengjin, afer Fushakeve.
Sipërfaqe: ????138 m²
-Ambienti ka vetrata te medha xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore
–✔ 70 m² verande
–✔ Eshte ambjent i bollshem i shtruar me pllaka.

????ÇMIMI: 16,000,000 Leke
——————————–
????Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika ????+355695292667
????+355676666765
[email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Shes

Profili i Rino Nika

Rino Nika
Rino Nika Regjistruar për 4+ vjet 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Rino Nika (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rino Nika
  Rino Nika
  1684 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Truma Dugajve Te Reja, 4001, Shkoder, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI
  41.78202, 19.64319

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE
  16000000.00 Lek SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN LEZHE nga Rino Nika