360.00 Euro €
Shitet dyqan

Dyqane
Postuar 1 vit më parë
194 shikime

360.00 Euro €
Shitet dyqan

Dyqane
Postuar 1 vit më parë
194 shikime

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi - bulevardi bajram curri, PERBALLE DELIJORGJIT, BUZE RRUGE KRYESORE, ME 9M FASADE, 70 M2, 360.000 euro

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i Leonard

Leonard
Leonard Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Leonard (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Leonard
  Leonard
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Blv.bajram Curri, Pallatet Delijiorgji, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.3207, 19.8013

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet dyqan
  360.00 Euro € Shitet dyqan nga Leonard