1600.00 Euro €
Shitet Dyqani

Dyqane
Postuar 1 vit më parë
282 shikime

1600.00 Euro €
Shitet Dyqani

Dyqane
Postuar 1 vit më parë
282 shikime

Përshkrimi

Shitet Dyqani 55m
Rruga Irfan Tomini, Fundit i tiranes se re.
1600€m

Na Kontaktoni:

Whats app: +355 68 401 3133
Email: [email protected]
Website: oneestate.al

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i One Estate

One Estate
One Estate Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni One Estate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  One Estate
  One Estate
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Irfan Tomini, Fundi Tiranes Se Re, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.31982, 19.79551

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Dyqani Shitet Dyqani Shitet Dyqani Shitet Dyqani Shitet Dyqani Shitet Dyqani
  1600.00 Euro € Shitet Dyqani nga One Estate