4500.00 Euro €
JEPET ME QERA AMBIENTI

Vendndodhja e panjohur
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
136 shikime

4500.00 Euro €
JEPET ME QERA AMBIENTI

Vendndodhja e panjohur
Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
136 shikime

Përshkrimi

JEPET ME QERA AMBIENTI
4500Euro/Muaj
Adresa : Ne Vaqarr

Na Kontaktoni:

Whats app: +355 68 401 3133
Email: [email protected]
Website: oneestate.al

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i One Estate

One Estate
One Estate Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni One Estate (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  One Estate
  One Estate
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ne Vaqarr, Ne Vaqarr
  41.291164, 19.757025

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JEPET ME QERA AMBIENTI JEPET ME QERA AMBIENTI JEPET ME QERA AMBIENTI JEPET ME QERA AMBIENTI JEPET ME QERA AMBIENTI JEPET ME QERA AMBIENTI
  4500.00 Euro € JEPET ME QERA AMBIENTI nga One Estate