Kërko

800.00 Euro €
Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini

Dyqane
Postuar 1 vit më parë
326 shikime

800.00 Euro €
Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini

Dyqane
Postuar 1 vit më parë
326 shikime

Përshkrimi

Affitto un ambiente molto adatto per uffici, negozio, laboratorio, magazzini, e qualsiasi altro tipo di attività familiare, privata o pubblica. Si trova in una posizione unica ricca di spazi e verde sia all'esterno che all'interno della proprietà, con pieno comfort tecnico e ambientale e tutti i criteri di sicurezza e urbanistici adeguati, con ingresso e uscita per furgoni sia dal fronte che dal retro, con tre bagni, con sistema idrico ed elettrico trifase, 500 mq interni diviso un due spazi e 700 mq di parcheggio ad esterni intorno all'ambiente, l'ambiente è circondato da mura e da un entrata con cancello centrale direttamente sulla strada principale.

Al km '0' attorno ad essa vengono offerti tutti i servizi per una vita più comoda, inclusi supermercati, negozi, ristoranti, farmacie, ambulatori sanitari e dentisti, le scuole pubbliche e private, ecc. La proprietà si trova in un ottimo quartiere circondato da strutture urbanistiche molto regolare che in cinque minuti le strade ti portano all'autostrada, al centro della Città di Durazzo, al Porto e all'Aeroporto.

Per maggiori informazioni o per prenotare una visita ai locali interni della Villa, contattare: +355 682423327 & +39 3476948734.

cel. Whatsapp: 00393476948734

Jap me qera nje ambient shume te pershtatshen per zyra, dyqan, laborator, magazine e cdo lloj aktiviteti tjetar familjar, privat apo publik. Ndodhet ne nje pozicion unik plot hapsire dhe gjelberim si jashte dhe brenda, me komoditet te plote teknik dhe ambiental e te gjitha kriteret e pershtatshme te sigurise dhe urbanistikes, me hyrje dalje per furgona si nga perpara ashtu edhe nga mbrapa, me tre bagno, depozita ujti dhe rryme elektrike tre fazorshe, 500 metra katrore brenda dhe 700 metra katrore jashte rrethe qark ambientit, ambienti eshte i rrethuar me mure dhe kancel qendror direkt ne rrugen kryesore. I disponueshem menjehere. contattare: +355 682423327 & +39 3476948734.

cel. Whatsapp: 00393476948734

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Edi

Edi
Edi Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Edi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Edi
  Edi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Aleksanser Goga, Spitall, Durres, 2005, Spitalle, Durrës, SHQIPERI
  41.34576, 19.4413

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini
  800.00 Euro € Affitto Qera per uffici negozio laboratorio magazzini nga Edi