Kërko

Pa pagesë
Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
388 shikime

Pa pagesë
Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
388 shikime

Përshkrimi

Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe me sip.1500 m2/ kati + 2000 m2 truall, hipoteke dhe adrese ne fshatin Mlize - Elbasan .
* Cmimi shitjes 500.000 euro. (i negociueshem) !
* Cmimi qerase 1500 euro / muaj (i negociueshem) !

* Cel.0694791410 / viber - whatasapp

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  165 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Mlize, Elbasan, Mlize, Elbasan, Elbasan, Elbasan, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan
  Pa pagesë Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe ne Mlize,Elbasan nga Anonim