Pa pagesë
Kashar, Shitet Magazine

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
518 shikime

Pa pagesë
Kashar, Shitet Magazine

Magazina ne shitje
Postuar 5 vjet më parë
518 shikime

Përshkrimi

Ne rrugen dytesore te autostrades Durres - Tirane, shitet magazine dhe toke.
Magazina ka nje siperfaqe prej 250 m2 (me lartesi 5.5 m), ndersa trualli eshte 350 m2. Toka ka dokumenta pronesie ndersa magazina eshte ne proces legalizimi. Ndodhet ne Km 5, Kashar, prapa Neranxi.

Cmimi: 150.000 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne nr 0676088300

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  121 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kashar, prapa Neranxi, Kashar, prapa Neranxi, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kashar, Shitet Magazine Kashar, Shitet Magazine Kashar, Shitet Magazine
  Pa pagesë Kashar, Shitet Magazine nga Anonim