260000.00 Euro €
Shes Magazine me hipoteke.

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
929 shikime

260000.00 Euro €
Shes Magazine me hipoteke.

Magazina ne shitje
Postuar 4 vjet më parë
929 shikime

Përshkrimi

Shes magazine 430 m2 ,me nje oborr 600 m2 e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge , 50 metra nga rreth rrotullimi I Saukut ,e rikonstruktuar ,me nje ambient ne katin e dyte 54m2 ,me dy tualete , me dy dyer te medha.Eshte e pershtateshme per banim edhe per ndertim . Aktualisht eshte me qera 1000 euro ne muaj.Shitet 260000 euro i diskutueshem .NR I Tel 0694774829

Kontaktoni Maliq Brahja (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Maliq Brahja
  Maliq Brahja
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Sauk Tirane 2 Km Nga Sheshi Nen Tereza, Sauk,Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shes Magazine me hipoteke. Shes Magazine me hipoteke.
  260000.00 Euro € Shes Magazine me hipoteke. nga Maliq Brahja