95000.00 Euro €
AMBIENT BIZNESI OKAZION

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 11 muaj më parë
172 shikime

95000.00 Euro €
AMBIENT BIZNESI OKAZION

Vendndodhja e panjohur
Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 11 muaj më parë
172 shikime

Përshkrimi

Shiten nje ambient me siperfaqe 138 m2 me cartifikate te rregullt pronesie, e ndare ne dy dyqane, pa kolona ne mes. E pershtatshme per cfardolloj aktiviteti, aktualisht me qera. Cmimi i negogociushem

Profili i Roeld Mertiri

Roeld Mertiri
Roeld Mertiri Regjistruar për 11+ muaj 11 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Roeld Mertiri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Roeld Mertiri
  Roeld Mertiri
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 11+ muaj
  11 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Perballe Me Petro Soten, Ramiz Aranitasi

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  AMBIENT BIZNESI OKAZION AMBIENT BIZNESI OKAZION AMBIENT BIZNESI OKAZION AMBIENT BIZNESI OKAZION AMBIENT BIZNESI OKAZION
  95000.00 Euro € AMBIENT BIZNESI OKAZION nga Roeld Mertiri