Kërko

Pa pagesë
Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 6 vjet më parë
148 shikime

Pa pagesë
Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 6 vjet më parë
148 shikime

Përshkrimi

Shitet shtepi private dy kateshe ne plepa Durres me siperfaqe 240 metra katror shtepia komplet +515 metra katror toke rreth e qark shtepis. Shtepia esht dy kateshe .kati i par i banimit eshte i kompletuar dhe perbehet nga sallon ,kuzhin ,dy dhoma gjumi te dyja me ballkone , banje ,dhe verand te madhe. Toka eshte e mbjell me vreshta rrushi dhe pem frurore.kati i dyte eshte me kollona dhe solet .shtepia eshte e pajisur me te gjitha dokumentat e nevojshme . Me hipotek . Cmimi eshte . Per me shume me kontaktoni ne numrin e telefonit.00306944595258

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durres, Durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa
  Pa pagesë Shitet shtepi private 2 kateshe ne Durres Plepa nga Anonim