250000.00 Euro €
Toke ne shitje

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
120 shikime
Nuk ka foto

250000.00 Euro €
Toke ne shitje

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 vit më parë
120 shikime

Përshkrimi

(Cmim i diskutueshem)

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Kevi

Kevi
Kevi Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Kevi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Kevi
  Kevi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tirane (Vore), 000, Vore, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.36914, 19.68996

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  250000.00 Euro € Toke ne shitje nga Kevi