320000.00 Euro €
Truall+objekt 4 kate me papafingo

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
56 shikime

320000.00 Euro €
Truall+objekt 4 kate me papafingo

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 3 vjet më parë
56 shikime

Përshkrimi

Shitet 850m2 truall me objekt karabina ne Shkembin e Kavajes pas Viles Belvedere. Objekti eshte i perbere nga 4 apartamente/kat. Siperfaqe ndertimi 210m2/kat. Prone me certifikate pronesie. Truall shtese per ndertim. I ndertuar per hotel me apartamente. Kati perdhe ambient per restorant. Zone e qete me gjelberim me akses ne plazh. Ideal per hotel+biznes. I pajisur me koalodim, stumidet perkatese si dhe leje ndertimi te rregullt. 0695730846

Kontaktoni DLK (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  DLK
  DLK
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkembi I Kavajes, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Truall+objekt 4 kate me papafingo Truall+objekt 4 kate me papafingo Truall+objekt 4 kate me papafingo Truall+objekt 4 kate me papafingo
  320000.00 Euro € Truall+objekt 4 kate me papafingo nga DLK