Kontrolloni me shitësin
Kerkohet vajze per ndarje qeraje

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
364 shikime

Kontrolloni me shitësin
Kerkohet vajze per ndarje qeraje

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 vit më parë
364 shikime

Përshkrimi

Apartament 2+1, i mobiluar shume mire me sistem kondizionimi, ballkon. Ndodhet te kompleksi Kika 1 ne komune te parisit , te union bank

Atributet

Transaksioni: Qira

Profili i Edona

Edona
Edona Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Edona (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Edona
  Edona
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kompleksi Kika 1, 1023, Komuna E Parisit, Tiranë, SHQIPERI
  41.31527, 19.80753

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kerkohet vajze per ndarje qeraje Kerkohet vajze per ndarje qeraje Kerkohet vajze per ndarje qeraje Kerkohet vajze per ndarje qeraje Kerkohet vajze per ndarje qeraje
  Kontrolloni me shitësin Kerkohet vajze per ndarje qeraje nga Edona