430.00 Euro €
Apartament 21 i mobiluar me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
88 shikime

430.00 Euro €
Apartament 21 i mobiluar me qera

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
88 shikime

Përshkrimi

Apartament 2+1 i mobiluar + elektroshtepiake, 2 tualete, kat i parë i banimit i nje pallati te ri 8 katesh me ashensor dhe parkim nen tokesor, ne nje zone te qete dhe te paster banimi.

Profili i Jonida

Jonida
Jonida Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Jonida (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Jonida
  Jonida
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Ndre Mjeda, 21 Dhjetori \ Ish Parku, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.32658, 19.79557

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Apartament 21 i mobiluar me qera Apartament 21 i mobiluar me qera Apartament 21 i mobiluar me qera Apartament 21 i mobiluar me qera Apartament 21 i mobiluar me qera
  430.00 Euro € Apartament 21 i mobiluar me qera nga Jonida