180.00 Euro €
SHTEPI ME QERA 11 TIRANE

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
445 shikime

180.00 Euro €
SHTEPI ME QERA 11 TIRANE

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 8 muaj më parë
445 shikime

Përshkrimi

JAP ME QERA 1+1 , PJESE E NJE VILE , HYRJE E VECANTE ANESORE , PJESERISHT E MOBILIAR , ME KUSHTET OPTIMALE PER NJE JETESE TE QETE DHE KOMODE
SIPERFAQJA : 50 meter katrore
Vendndodhja kliko ne Geogle Maps ????????
VINÇI RRUGA BALLA TIRANE
NUK LEJOHEN KAFSHE SHTEPIAKE ❌

Cel : 00355693466602
Cel:0035569695282073
WhatsApp : 0016307888384

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i MIRA

MIRA
MIRA Regjistruar për 8+ muaj 8 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni MIRA (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  MIRA
  MIRA
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 8+ muaj
  8 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Balla, 1001, Shkoze, Tiranë, SHQIPERI
  41.33625, 19.85958

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHTEPI ME QERA 11 TIRANE SHTEPI ME QERA 11 TIRANE SHTEPI ME QERA 11 TIRANE SHTEPI ME QERA 11 TIRANE
  180.00 Euro € SHTEPI ME QERA 11 TIRANE nga MIRA