Kërko

30000.00 Lek
Jepet shtepi me qera 11 prane pallateve Cabejn

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
117 shikime
Nuk ka foto

30000.00 Lek
Jepet shtepi me qera 11 prane pallateve Cabejn

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 5 muaj më parë
117 shikime

Përshkrimi

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar, ndodhet shume prane stacionit te autobuzit te kombinatit, Per me teper informacion kontaktoni ne nr:0692166300,

Profili i Jurgen

Jurgen
Jurgen Regjistruar për 2+ vjet 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Jurgen (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Jurgen
  Jurgen
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rr. Anri Bausen, Pallatet Cabejn, Misto Mame, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.31912, 19.77691

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  30000.00 Lek Jepet shtepi me qera 11 prane pallateve Cabejn nga Jurgen