Pa pagesë
Qera durres 3+1

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 vjet më parë
198 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Qera durres 3+1

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 vjet më parë
198 shikime

Përshkrimi

Ne qender te durresi jepet me qera apartament i kompletuar 3+1 300 euro ne muaj. te interesuarit te kontaktojne ne kete numer 0696063720

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  durres, durres, Durrës, Durrës, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Qera durres 3+1 nga Anonim