Kërko

1.50 Euro €
Shitet objekt 6 katesh buze rruges kryesore

Vila per shitje,shtepi
Postuar 4 vjet më parë
461 shikime

1.50 Euro €
Shitet objekt 6 katesh buze rruges kryesore

Vila per shitje,shtepi
Postuar 4 vjet më parë
461 shikime

Përshkrimi

Shitet objekt 6 katesh i kombinuar buze rruges kryesore i pershtatshem per aktivitete te ndryshme hotel etj... 1.5 ml Euro 0692125388

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 17, Hyrja E Qytetit, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet objekt 6 katesh buze rruges kryesore
  1.50 Euro € Shitet objekt 6 katesh buze rruges kryesore nga anonim