Kërko

Pa pagesë
Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan.

QR CODE
Makineri
Postuar 6 vjet më parë
584 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan.

QR CODE
Makineri
Postuar 6 vjet më parë
584 shikime

Përshkrimi

Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan. Te gjitha makinerite jane ne kushte perfekte teknike dhe jane aktualisht ne gjendje pune. Specifikat jane si me poshte:
Nr. Pershkrimi i makinerive Marka E re/
E perdorur Vlera per njesi Gjendje

1 Makine lineare Brother Si e re 400 EUR 14 cope
2 Makine lineare Brother E perdorur 300 EUR 1 cope
3 Makine lineare Juki Si e re 500 EUR 1 cope
4 Makine lineare Juki E perdorur 400 EUR 1 cope
5 Makine lineare Pfaff E perdorur 250 EUR 1 cope
6 Makine lineare Zoje Ne qese 700 EUR 3 cope
7 Makine trikotazhi (copertura) Zoje Ne qese 800 EUR 2 cope
8 Sharre shirit Bullmerwerk E perdorur 400 EUR 1 cope
9 Makine travete Pfaff E perdorur 1,300 EUR 1 cope
10 Syzator 5 fije, 0.7 cm. Juki E perdorur 300 EUR 1 cope
11 Makine vrimash me koke Durkopp E perdorur 1,300 EUR 1 cope
12 Makine zigzage Pfaff E perdorur 400 EUR 1 cope
13 Zyzator 5 fije, 0.7 cm. Rimoldi E perdorur 300 EUR 1 cope
14 Makine kopsash Brother E perdorur 1,000 EUR 1 cope
15 Makine vrimash te drejta Brother E perdorur 1,300 EUR 1 cope
16 Makine frazeline Italiane me kapak, permasa 120 cm. me 50 cm. Si e re 1,200 EUR 1 cope
17 Makine 2 gjilpereshe Necchi E perdorur 800 EUR 1 cope
18 Makine 2 gjilpereshe Brother E perdorur 800 EUR 1 cope
19 Makine 2 gjilpereshe Pfaff E perdorur 1,000 EUR 1 cope

Adresa: Lagja Kongresi i Elbasanit, Rruga Koco Brisku, Ish Rrobaqepesia e Vjeter (NPV), Elbasan.
Nr. kontakti: 069 600 4444.
Shenim: Cmimet jane te panegociueshme. Makinat shiten per shkak se do instalohet linje teresisht e re, nga aksioneret Gjermane. Ulje 20% nese blihen minimumi 3 makina.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Elbasan, Elbasan, Elbasan, Elbasan, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan. nga Anonim