Kërko

20.00 Lek
Kam deshir te bej seks me pages dhe deshiroj qe tjet mardhenie sekrete

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
509 shikime

20.00 Lek
Kam deshir te bej seks me pages dhe deshiroj qe tjet mardhenie sekrete

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
509 shikime

Përshkrimi

20 mij lek nata ???? jam 16 vjece
Jam femer qe me kerkojn shum persona????❤️
Pranoj seks vetem vaginal jo anal dhe me Durex/kondom
Sepse anal nuk me pelqen...
Per cdo gje me kontaktoni ne insta
klau.b980
Ndersa per numrin..nuk esht numri im real ju flm bejba????????????

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shkëmbim

Profili i Klaudia

Klaudia
Klaudia Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Klaudia (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Klaudia
  Klaudia
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Syri Kalter, Bathore, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI
  41.37005, 19.69603

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kam deshir te bej seks me pages dhe deshiroj qe tjet mardhenie sekrete
  20.00 Lek Kam deshir te bej seks me pages dhe deshiroj qe tjet mardhenie sekrete nga Klaudia