600.00 Lek
Shesim jonxhe

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
217 shikime
Nuk ka foto

600.00 Lek
Shesim jonxhe

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
217 shikime

Përshkrimi

Shesim jonxhe 600 leke Copa
Eshte vetem janxhe pa perzierje bari
Mund te kontaktoni +355692109203

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Rrok

Rrok
Rrok Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

Kontaktoni Rrok (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Rrok
  Rrok
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lezhe, Gocaj-lezhe, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI
  41.78202, 19.64319

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  600.00 Lek Shesim jonxhe nga Rrok