Kontrolloni me shitësin
Master Parket

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
162 shikime

Kontrolloni me shitësin
Master Parket

Te ndryshme
Postuar 1 vit më parë
162 shikime

Përshkrimi

Master Parker ????

Vjen per juve me mjeshtrit me te mire me shtrim parketi profesional duket filluar nga 300 lek per meter. Sjellim per ju te gjitha ngjyrat dhe modelet me te reja nga firmat me te mira te parketit. Per te bashkpunar me ne mjafton te na telefononi ne nr tone: 0695557048

Profili i Master Parket

Master Parket
Master Parket Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Master Parket (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Master Parket
  Master Parket
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Dibres, 1001, Medreseja, Tiranë, SHQIPERI
  41.34435, 19.83694

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Master Parket Master Parket Master Parket Master Parket Master Parket Master Parket Master Parket
  Kontrolloni me shitësin Master Parket nga Master Parket