Kërko

2000.00 Lek
Cerco massaggiatrice per massaggi in Valona Età 2040 Sono un uomo italiano

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
366 shikime
Nuk ka foto

2000.00 Lek
Cerco massaggiatrice per massaggi in Valona Età 2040 Sono un uomo italiano

Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
366 shikime

Përshkrimi

Cerco massaggiatrice privata per massaggi in Valona. Età 20-40. Sono un uomo italiano. Scrivere email oppure whattsapp a numero italiano

Atributet

Transaksioni: Blej

Profili i BasuB

BasuB
BasuB Regjistruar për 2+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

Kontaktoni BasuB (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  BasuB
  BasuB
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Vlorë, Vlorë, SHQIPERI
  40.47541, 19.37736

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  2000.00 Lek Cerco massaggiatrice per massaggi in Valona Età 2040 Sono un uomo italiano nga BasuB