30.00 Euro €
Shtepi me qera per plazh

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
300 shikime
Nuk ka foto

30.00 Euro €
Shtepi me qera per plazh

Shtepi per pushime
Postuar 4 vjet më parë
300 shikime

Përshkrimi

Jap shtepi me qera per plazh perball universitetit skel 1+1,dhe 2+1 kush esht i interesuar te kontaktoni tek ky nr 0692563031

Kontaktoni Valono (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Valono
  Valono
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Kosova, Skel, Vlorë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  30.00 Euro € Shtepi me qera per plazh nga Valono