Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkoje nje femer për shoqeri

Shtepi per pushime
Postuar 2 vjet më parë
319 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoje nje femer për shoqeri

Shtepi per pushime
Postuar 2 vjet më parë
319 shikime

Përshkrimi

Pershendetje, kerkoje nje femer për shoqeri , do shkoje 10 dite ne pogradec, për pushime , kushe te kete deshire me arrdhure te me shkruaj , shpenzimet I heqe une , 0672260033

Kontaktoni Anonymous (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonymous
  Anonymous
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirana, Oo, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoje nje femer për shoqeri nga Anonymous