Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm dado Urgjent

600.00 Euro €
Babysitter ,Dado 02/05/2019 260

Përshkrim

Pershendetje kerkojm dado Urgjent per vajzat Tana binjake te moshes 2 vjeqare . Dado duhet ti doje femijet te jet te paster higjenike e moralshme e sjellshme . Per Ma shum Info na shkruan ne viber apo WhatsApp ne Nummer 004917623111865
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "