Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkojm urgjentisht Kujdestare per femi

Kontrolloni me shitësin
Babysitter ,Dado 02/06/2019 75

Përshkrim

Kerkojm urgjentisht Kujdestare nga Maqedonia ose Presheva per 3 femit te moshes 12,9,6 vjec si dhe punt e shpis ne kanton ciryh te zvicres pagesa 600 franga plus rruga. Te interesuarat le te lajmrohen ne kete numer 0041762029082
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "