Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ambient biznesi në shitje te Policia

600000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë në mënyrën e duhur për ambient zyrash.

Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "