Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET DYQAN NE FIER

75000.00 Euro €

Përshkrim

SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133
Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe.
Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia, Fier ne afersi te Gjimnazit Janaq Kilica. Ambjent i pershtatshem per tu perdorur si lokal, lloto sporti, Zyre, Furre buke etj.
Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem.Dyqani shitet me cmim mjaft te favorshem.
CMIMI 657 EURO/M².
CEL: 0684063009-EDVIN KECI,
EMAIL:[email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "