Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET DYQAN NE ORIKUM

60000.00 Euro €

Përshkrim

SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
Dyqani eshte ne kushte mjaft te mira dhe me vetrate anesore xhami.Kordinata ne google maps 40.3317922,19.475865
Me siperfaqe totale 118m², kati 1.Dyqani ndodhet ne Orikum, Vlore, ne hyrje, pallati i pare sapo kalon uren.CMIMI 504 EURO/M²
CEL: 0684063009 EDVIN KECI,0682084735 Dorian Peqini
EMAIL:[email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "