Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune Kamionist.nist

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pune 10/10/2019 83

Përshkrim

Kerkoj pune shofer Zotroj te gjitha kategorite e patentave+ ADR.28 VJET eksperience 10 boter e fundit Internacional.
Flas Nederland e Italisht mire dhe Frrngjisht e Anglisht mjaftueshem.
00355682000644
Faleminderit
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "