Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Bar pasticeri eldion 2 kerkon staf pune femra

falas
Kerkoj Pune 14/01/2020 48

Përshkrim

Rihapemi serisht pas demtimeve qe ndodhen me nje arredim komod bar pasticeri eldion 2 kerkon te punsoje 1 menaxhere 2 kamarjere dhe dy banakjere paga e kenaqshme 0695826780 mosha 25 deri 45 vjec
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "