Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makina ne shitje dhe motora

Të gjitha Individ Kompanitë
24/02/2017
Shitet opel astra
Shitet opel astra caravan 1.7 nafte viti 99-tes me letra, taksa te prera, kolaudim, siguracion Makina eshte ne gjendje te mire Cimim i arsyeshem
Elbasan falas
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9TDI NAFTE TURBO AUTOMATIK 22/02/2017
VOLKSWAGEN PASSAT 1.9TDI NAFTE TURBO AUTOMATIK
PASSAT 1.9TDI ME KAMJE AUTOMATIKE, SPORT, ME KRAHUN ANGLEZ, ME SEDILE LEKURE, I VITIT 2000, LEJEN E QARKULLIMIT ANGLEZ MUND TJA BEJME NE EMRIN E TE INTERESUARIT. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SUPER DHE PA GERVISHJE. EUR1600
Tiranë falas
19/02/2017
Shitet Mercedes Benz A180 Klima Automat Diesel 124.000 km Originale
Shitet Mercedes Benz A180 Diese Klimal me kambio automatike me 124.000 km ORIGINALE e ardhur nga Germania dhe me dokumenta te rregullta taksa te paguara asigurazion kolaudim etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gateshme per ta kontrolloni ne servisin tuaj te besuar per ...
Tiranë falas
19/02/2017
Mercedes Benz A180 5.500EUR Automati Klima Diesel Modell 2005
Shitet Mercedes Benz A180 Diese Klimal me kambio automatike me 124.000 km ORIGINALE e ardhur nga Germania dhe me dokumenta te rregullta taksa te paguara asigurazion kolaudim etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gateshme per ta kontrolloni ne servisin tuaj te besuar per ...
Tiranë falas
shitet okazion 13/02/2017
shitet okazion
shitet okazion renault scenic 1.4 16v benzin gaz ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike me letra te paguara deri ne gusht 2017
Tiranë falas
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA. 08/02/2017
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA.
Mercedes-Benz ML280 CDI vit prodhimi i 2007, look AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA. E ardhur nga Gjermania dhe me dokumenta dhe siguracion te paguar deri ne qershor 2017 . 1. Xhama te zinj origjinal 2. Navigator 3. Sensor parkimi para dhe mbrapa 4. Disqe alumini AMG te zeza origjinale 5. Goma 90% te reja ...
Tiranë falas
08/02/2017
Shes Land Rover Freelander
Land Rover Freelander. Prodhimi : fund i vitit 2002. Ngjyra: e gjelber. Kambio: tronik. Dokumenta shqiptare te paguara deri ne fund te vitit 2017. Ne gjendje te mire. 4 me 4 aktive. Sedilje lekure. Cmimi 3900 euro. I diskutueshem. 0682078606.
Tiranë falas
Mercedes Benz E 200 Cdi 2,2,Diesel 04/02/2017
Mercedes Benz E 200 Cdi 2,2,Diesel
shes makine Mercedes Benz E 200 cdi viti 8,2010 kilometrazhi 191000 makina esht me Porto bagazh makina esht me targa zvicre momentalisht ndodhet ne strug kontakt 0038971746709
Struge falas
Mercedes Benz B-Class 2.0 TURBO 03/02/2017
Mercedes Benz B-Class 2.0 TURBO
Okazion Shitet Mercedes Benz B-Class 2.0 TURBO benzin 193kuaj fuqi,kamio manuale 6+1,pilote automatik,clima automatik,sallon alcantara,pedalet sport,timon sport packet,me filter partikolar euro 4,feneret bixenon,sensora parkimi para-mbrapa,191000 km/h ORGJINALE te cilat mund ti kontrolloni ku te des...
Fier falas
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP 02/02/2017
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP
Volkswagen Golf 2.0 TDI Comfortline 2009 110 BHP Viti : 2009 Largesi: 147000 gearbox : udhezues karburantit: nafte frenat ABS terheqje trareve celiku Kontrollin e lundrimit ...
Tiranë falas
Volvo S40, viti 1996 02/02/2017
Volvo S40, viti 1996
**Karburanti** 2.0 benzine (shume e pershtatshme per impiant gazi)Dokumenta te rregullta per brenda dhe jashte vendit deri me qershor 2017. **Konsumi:** 6.5-11 l / 100km (i kombinuar) **Km:** 222180 Tapiceri dhe stopa te versionit Volvo S40 2002 Kondicioner, ABS, SRS Airbag, etj. *Gjendje shume e mi...
Tiranë falas
Shes Ford Focus 1999 01/02/2017
Shes Ford Focus 1999
Shes ford focus 99 makina eshte ne gjendje perfekte me t gjitha sherbimet e kryera dhe letrat e paguara e shes vetem per faktin qe do iki jashte Shqiperise
Durrës falas