Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
01/08/2008
shitet ose me qera
SHITET OSE MUND TE JEPET ME QERA PER AKTIVITET AMBJENT 160 m2 NE HYRJE TE DURRESIT TEK UJSJELLSI ME PAMJE NGA RRUGA HYRESE NE DURRES PER ME TEPER INFORMACION MUND TE TELEFONONI NE CDO ORE NE NR. TEL.0682034145
Durrës falas
30/07/2008
Jap me qera magazina
Zona/Rruga : Rr <<A.Goga>> Durres Jap me qera tek Fabrika e Makaronave.Rruga<<A.Goga>> L.18 Buze Rruges Kryesore.Infrastrukture shume e mire 24 uje dhe drita. 400m2 magazine me lartesi 8m dhe 600 m2 avlli te rrethuar me Mur te larte. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti rro...
Durrës falas
30/07/2008
Jap me qera 2+1, 120m2, 30.000 leke, te Ministria e Jashtme
Jap me qera 2+1+2 ballkone+ 2 banja+ sallon, kati III, me telefon, depozite + pompe personale pervec pompes se pallatit, i mobiluar. 30.000 leke.
Tiranë falas
29/07/2008
SHTEPI.ekzistuse,private.me dokumenta.
OKAZION>>>100 m SHTEPI>>>200 M OBORR<<E RRETHUAR ME AVLLI>..mundsi per ta dhen per pallat..SHITET PER ARSYE PERSONALE>>125 mij EVRO bejm ulje,.i diskutushem..na kontaktoni..ne nr tel.+355693262663//sa me shpejt..
Tiranë falas
29/07/2008
OKAZION>SHTEPI>PRIVARE>
na kontaktoni..0693262663///..125 mij euro.i diskutushem.me arsye,te plot. gjithsej 300 mtra. 200 m shtepi.200 m oborr..me dokumenta.shtepi ekzistuse., e rrethuar.me avlli..mundsi per ta dhen per pallat...shitet per arsy personale..SA ME SHPEJT>
Tiranë falas
Shitje ambjente banimi dhe tregtimi 29/07/2008
Shitje ambjente banimi dhe tregtimi
Apartamente me cmim 450 euro / m2 . Ambjente tregtare me cmim 1 200 euro / m2 [URL]http://www.lin-konstruksion.com[/URL]
Tiranë falas
26/07/2008
Jepet me qira ap. 2+1 30000 leke ne muaj
Apartamenti ndodhet perballe Universitetit te New Yorkut, kati VI, 120 metra katrore, bosh Tel. 0692295330
Tiranë falas
26/07/2008
Jepet lokal me qira
Lokali ndodhet perballe Universitetit te New Yorkut, buze rruge, siperfaqja 110 metra katrore. I pershtatshem per banke. Tel. 0692295330
Tiranë falas
Shes apartamen 1+1, 53 m2 26/07/2008
Shes apartamen 1+1, 53 m2
Shes apartament 1+1, 53 m2 ne plazhin e Durresit, kati i katert banim (i fundit). Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me Guzhine te plote + paisjet (sobe incaso), TV+Digitalb, frigorifer, kondicioner, lavatrice, dhome gjumi me dy krevate tek + vend bosh ne dhome per krevat dopio. Çmimi3.500.000 ...
Durrës falas
25/07/2008
jap me qera
Prane Ministrise se Jashtme, jap me qera 2+1+2 ballkone + 2 banja + sallon i bollshem, sip 130m2, kati III, me ashensor, i mobiluar, me depozite dhe pompe personale, me telefon. I pershtatshem per familje. 35.000 leke te reja. 3 muaj parapagim 0693255317
Tiranë falas
25/07/2008
Shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 1.200 Euro/m2 (Tek Tatimet, prane liqenit)
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 95 m2 1.200 Euro/m2 (Tek Tatimet, prane liqenit) Zona/Rruga : Tek Tatimet, prane liqenit Shitet apartament 2+1, 95 m2. 1200 euro/m2 i padiskutueshem. Tel. : 2256 289 Cel. : 0692044605
Tiranë falas
24/07/2008
shtepi me qera
dhome e guzhine,preferohet familje ose studente cmimi 25000 lek/muaj ! per me teper kotaktoni 252724
Tiranë falas
24/07/2008
Jepet shtepi me qira
Vile tre kateshe e mobiluar me kondicjoner me oxhak me nje siperfaqe 150 mk per cdo kat me parking.
Elbasan falas
24/07/2008
kerkoj apartament me qera
kerkoj 1+1 ose gasoniere me qera mundesisht te kompletuar deri ne 20000 Lek (te reja),prane shkolles se baletit ose tek tregu elektrik.
Tiranë falas
23/07/2008
jap me qera
Prane Ministrise se Jashtme, jap me qera 2+1+2 ballkone + 2 banja + sallon i bollshem, sip 130m2, kati III, me ashensor, i mobiluar, me depozite dhe pompe personale, me telefon. I pershtatshem per familje. 35.000 leke te reja. 3 muaj parapagim 0693255317
Tiranë falas
23/07/2008
Jap me qera !!!
Jap me qera nje apartament, ne nje pallat te ri, kati i 3-te...me siperfaqe 126 m2.Objekti ndodhet tek Komuna e Parisit 100 m mbi kolegjin Kristal...jepet i mobiluar ose jo. Per banim preferohen familjare ose te huaj...per me shume inforacione na kontaktoni ne tel...+355692065430
Tiranë falas
23/07/2008
Apartament ne shitje
Shes apartament 2+1 ne Rr.Frosina Plaku(prane Hotel Mondial), Kati 7-te, me telefon, me ose pa mobilje. Momentalisht eshte me qera me mundesi vazhdimesie...Shitet per arsye emigrimi... Cmimi: 83.000 euro. Cel: 068 21 42 902 Tel: 22 35 213 Email: [email protected]
Tiranë falas
23/07/2008
kerkoj apartamente me qera
1.Kerkoj apartament me qera 2+1, te mobiluar tek pallatet e reja prapa kolegjit turk Mehmet Akif, ish fusha e zeze. 2. Kerkoj garsoniere me qera, ose ap. 1+1, po ne kete zone 3. Kerkoj te blej apartament me siperfaqe 60m2 (2+1) po ne kete zone.
Tiranë falas
22/07/2008
JAP APARTAMENT ME QERA NE DURRES (AFER DEGES SE POLICIS)
JAP APARTAMENT ME QERA NE DURRES, AFER DEGES SE POLICISE. APARTAMENTI PERBEHET NGA 2 DHOMA GJUMI, 1 DHOM(LIVING) ME GUZHIN, BANJO TE BOLLSHME ME VASKE, DUSH, 3 BALLKONE. NE KATIN E DYTE. PER INFORMATA TE TJERA CONTAKTONI [email protected]
Durrës falas
22/07/2008
GARSONIERE PER PLAZH NE VLORE
OFROJ GARSONIERE TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA PAJISJET NE VLORE. TEL 00355682536908
Vlorë falas
22/07/2008
shes apartament
shes apartament 2me 1 ne katin e 4 ne pallatin perballe disko calvin me garazhd me 2 kondicioner dhe me sistem ngrohje . Eshte nje hyrje shume e qete dhe s, ka pallate rrefh e rrotull. Me mundesi shetitje sa kalon rrugen del tek liqeni Cmimi eshte 135000 EURme gjithe garazhd. Hipoteka eshte ne proce...
Tiranë falas
22/07/2008
Magazine me qera- dy kat, sip. 1200 m2, sheshi 5000m2
Objekt eshte me dy kate tulle,e me mbulese betoni. Mjaft i pershtatshem per supermarket, linje prodhimi apo magazinim. Mund te destinohet fare mire per shkolle apo universitet.
Elbasan falas
21/07/2008
Apartamente ne Golem, Pishat e buta.
OFERTE Shiten apartamente te perfunduara ne zonen nga Pishat e buta deri ne Golem. Ndertime fantastike, cilesore dhe moderne ne formen e rezortit te rrethuar. Hyrjet fillojne nga siperfaqet 60 m2 deri ne 120 m2. Hyrje te vogla dhe mjaft te perballueshme per xhepin tuaj. Parking i garantuar brenda si...
Tiranë falas
Apartament me qera / Apartment for rent 21/07/2008
Apartament me qera / Apartment for rent
Njoftim: Apartament me qera Zona: Prane Gardes se Republikes dhe liqenit artificial. Siperfaqja: 75 m2 Pajisje: I mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet Ndarja e hapesires: Dhome ndenje + gatimi + 1 (nje) dhome gjumi e madhe Banjo: 1 (e madhe, moderne + lavatrice) Ballkon: 2 (veri dhe...
Tiranë falas