Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona,Realestate

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Me pagese
09/04/2019
Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi”
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”. Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone. ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra ————————————...
Shkodër 4600000.00 Lek
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Me pagese
08/04/2019
900€ metri ne Durres!!! Super ofert ne lagjen me te mire⚡️⚡️
Appartament 90 metra katrore tek 27 katshi ne Durres, rruga Taulantia lagjia 1. Perballe shetitores , 5 min larg ne kembe nga qendra. Telefono ne nr : 0673168487 nese ka interes kush per ta bler. Pallati ka pamje pjeserisht nga deti
Durrës 81000.00 Euro €
13/06/2008
shitet toke ne Veri te durresi( bregdet )
shitet toke ne Jube me siperfaqe 16.000m2 dhe me cmim 25 eurom2
Durrës falas
12/06/2008
Njoftim
Jap me qera nej ambient prej 50 m2.Pallati i ri perballe Kombinatit te Mishit Yzberisht(KMY). Ambienti ndodhet ne katin e pare dhe mund te perdoret per magazine ose servis makinash. Cmimi i arsyeshem!!!!!!!!!!!!!!!!. Kontaktoni Lysien Nurishmi tel:+355692023626
Tiranë falas
12/06/2008
Lokal ne qender te tiranes
Kerkoj lokal 100-120 mq ne qender te tiranes per te hapur nje bar. duhet te kete mundesine per te vene tavolina jashte.
Tiranë falas
12/06/2008
KERKOJ APARTMENT ME QERA NE DURRES
Kerkoj apartment me qera ne Durres. Apartmenti duhet te jet shum afer plazhit,te ket Klima,frigorifer,uj 24,dhom te fjetjes,kuzhin te vogel,dhe te ket se paku 4 shtrate. Prej dates 30/6-7/7-2008 eventualisht me gjate. Me respekt: Besnik Zeneli
Durrës falas
12/06/2008
kerkoj me qira dhoma afer plazhit
dua nje dhom per tre persona,pra duhet te jete nje kuzhin edhe nje dhome me banjo dhe te kete uje.drita,dhe e pajisur me te gjitha gjesendet tjera muji korrik,apoedhe gusht nuk ka problem tel,0037744208302 sefa
Durrës falas
11/06/2008
kerkoj nje agjensin patundshmerie ne ulqin
ju lus te gjith juve nese mundeni te me kontaktoni me nje person besim hasko ,, agjensioni selekta ars,, ulqin ju lutem i tregoni se po e kerkoj per bashkepunim
Ulqin falas
apartament ne ishujt canarie españa 11/06/2008
apartament ne ishujt canarie españa
apartament i ri 95m2 me 3 lloma nji banjo sallon complet me mobilie moderne 5 min larg plazhit qmimi 220,000EUR .jam shqiptar y cam 15 vjet qe jetoj ne ket ishull,mundem me ju afru edhe oferta te tiera shpiash o dychanesh .num 0034-637-56-27-20 hektor e-mail [email protected]
Te gjitha qytetet falas
Tirane, shes lokal 40 + 22 m2 81.000 Euro (rruga budi nr83) 10/06/2008
Tirane, shes lokal 40 + 22 m2 81.000 Euro (rruga budi nr83)
Zona: Qyteti Studenti Rruga: Rruga Budi nr 83 Kam nje lokal 40m2 kati i pare dhe 22m2 kati i dyte. Lokali ndodhet prane traut qytetit studentit, fundi i rruges Budi nr 83 pallati ri [5katesh siper komandes NATO]. Lokali esht i pa shfrytzuar dhe permban punime te cilesise se larte. Mund te perdoret p...
Tiranë falas
08/06/2008
Apartament me qera
Zona/Rruga : Bardhok Biba Jap me qera apartament banimi.rruga :"Bardhok Biba" prapa gjimnazit "Sami Frasheri " , 2+1 me ballkon,kati i dyte, 95 m², pamje nga lindja, banjo e rregulluar , e mobiluar, kuzhine te re,telefon,uje drita 24 ore, zone shume e qete prane rruge dytesore pa...
Tiranë falas
07/06/2008
SHESE DYQAN + SHTEPI
SHESE DYQAN DHE SHTEPI.DYQANI 80 M2 ME GJITHE MAKAZIN 40 M2. CEMIMI 115 MILION LEK. SHTEPIT JAN NGJITUR ME DYQANET NE KAT TE PARE 45 M2. CEMIMI 45 MILION. SHITEN PER ARSYE MIGRIMI. CEL:0692685138
Tiranë falas
07/06/2008
toke per ndertim vilash
Shitet toke per ndertim vilash ne Sauk me siperfaqe 64.000m2 cmimi i shitjes 110eurom2 contakt: 00355 69 22 76 177 e-mail: [email protected]
Tiranë falas
JEPET ME QERA NJE LOKAL 06/06/2008
JEPET ME QERA NJE LOKAL
PRANE STAZIONIT TRENIT GOLEM NDODHET NJE HAPESIRE 240 MT2 KATI I PARE I NJE VILE E PERSHTATUR PER LOKAL (SALLE,GUZHINE,2 BANJO,ETJE)MUNDESI SHFRYTEZIMI DIMER VERE FALE POZICIONIT TE VILES. PER HOLLESI TE METEJSHME KONTATONI TEL.00355/682187294.[URL]http://hotelgudisi.hi5.com[/URL]
Durrës falas
04/06/2008
Kerkoj Apartament 2+1
Kerkoj te blej apartament 2+1, me ballkon, me sip nga 65 m2 - 90 m2, ndertim i ri ose i vjeter, zonat e preferuara jane: Rr. Myslym Shyri, M. Gjollesha, zona e gjimnazit PN Luarasi dhe Komina e Parisit. Ofroj 720 -750 euro m2. Vlera e shumes do te paguhet e plote.
Tiranë falas
03/06/2008
shes
shes nje apartament ne plazhin e Durresit afer hotel Dollarit ne katin e dyte i kompletuar me te gjitha orendit rreth 66m2 ne katin uji dhe drita 24 ore 50-60 m larg detit
Tiranë falas
03/06/2008
Apartament 2+1
Shitet apartament 2+1, 129 m2, perballe Hotel Diplomat-it (shkolla Vasil Shanto), Kati IV i mobiluar me hipoteke. 0692822534
Tiranë falas
03/06/2008
Aparatament 1+1 Tirane
Jap me qera apartament 1+1, pallati i ri, kati V-te, i mobiluar (mungon vetem lavatrice dhe telefon fiks), cmimi 25.000 leke, ndodhet te stacioni i fundit i Tiranes Re, mbrapa karburanteve Kastrati dhe TacOil
Tiranë falas
31/05/2008
PROPERTY REAL ESTATE
PROPERTY REAL ESTATE Address: 21-Dhjetori(Perball Hotel Mondial) Tirana-Albania Mob:069 25 74 799 E-mail:[email protected] Skype:balkimo www.propalb.com
Tiranë falas
30/05/2008
Shitet apartament te teleferiku, Tirane
Shitet apartamente, 110 m2 1+2, kati i dyte, i mobiluar te teleferiku, te lokal Deliu. Vlera 75000 euro e diskutueshme. Per cdo sqarim mund te telefononi ne numrin 068 60 20 605 Fabjani.
Tiranë falas
30/05/2008
Shitje trualli
Shitet truall me siperfaqe 53000 m2 .Trualli eshte ne Mjull Bathore Sauk Tirane . Zona eshte e studjuar per vila me koficjent shfrytezimi 25 % 2deri tre kate . Cmimi i shitjes 130 euro/m2
Tiranë falas
29/05/2008
kerkoi Garsonier ne Prishtine ose Fushe kosove
Per Pushime ne Kosove kerkoi Garsonier prej 14 korrik deri me03.Gusht 2008 ne Prishtine ose F.Kosove. Paguaj deri ne 100EUR. Ju lutem vetem oferta SERIOZE. Garsiniera duhet te kete pa tjeter Dush+ wc, si dhe ne ven FJETEJE.
Prishtine falas
29/05/2008
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KERKOJ SHTEPI ME QERA
URGJENTE.KERKOJ SHTEPI ME QERA NE DURRES PER MUAIN GUSHT.BRENDA NE DURRES MUNDESISHT NGA SHKOLLA 7 NENTORI DERI TE VARREZAT E VJETRA.JU LUTEM TEL. 00393274461916
Durrës falas
29/05/2008
!!!!!!!!!!!!!!!!KERKOJ SHTEPI ME QERA
URGJENTE.KERKOJ SHTEPI ME QERA NE DURRES PER MUAIN GUSHT.BRENDA NE DURRES MUNDESISHT NGA SHKOLLA 7 NENTORI DERI TE VARREZAT E VJETRA.JU LUTEM TEL. 00393274461916
Durrës falas
29/05/2008
Ambjent per zyra ne ap. 2+1, sip.130m2, ne k.II, Qeraja 700euro/muaj
Prane stadjumit"Q.Stafa" dhe pasticeri"Venecia", ne katin e II te ndertimit te ri, ambjenti per zyra me sip. 130m2, 2+1 holl dhe ambjent guzhine te ndare dhe te mobiluar, me dy banja. Qeraja 700 euro/muaj. cel: 0692072922
Tiranë falas
29/05/2008
Ap 130m2, 3+1, ne katin ii te ndertimit te ri, 600euro/muaj
ne rr. Elbasanit, Ambjent per zyra 130m2, 3+1, me atrecaturen e guzhines se montuar, ne katin II, te ndertimit te ri. Kondicjonere dhe Gjenerator te instaluar. Disponibel nje garazh. Qeraja 600euro/muaj cel: 0692072922 dhe 0692182910
Tiranë falas