Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
Talent i Ri 25/05/2008
Talent i Ri
Jam nje vajze 21 vjece prej shkodre, shume e dhene pas muzikes. Kompozoj vet kenget me kitare dhe kendoj LIVE, nuk me pelqen te kendoj me background. kam shume kenge, sa qe mund te them qe mund te nxjerre nje CD me kenget e mia. asnje kenge nuk eshte e kopjuar. muzika, fjalet dhe e kenduara jane nga...
Tiranë falas
23/05/2008
Shitet apartament
Shitet nje apartament 2+1 ne zonen e 21-dhjetorit, e rikonstrukturuar plotesisht, ne menyre bashkekohore. Parafabrikat, kati VI, me uje 24 ore, cmimi 73miljon i diskutushem. Mund te merrni per detaje te tjera ne nr e telefonit 0692132202.
Tiranë falas
21/05/2008
kerkoj vend pune
Pershendetje! Para 1 viti kam mbaruar Fakultetin e Gjuheve e Huaja dega Frengjisht (mesuesi). Aktualisht po punoj si mesuese ne nje shkolle private. Flas anglisht - shume mire italisht - mjaft mire turqisht - mire greqisht - njohuri te pakta komunikimi Kam patur disa eksperienca te ndryshme pune si:...
Tiranë falas
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E QESEVE TE NAJLLONIT LINJE 21/05/2008
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E QESEVE TE NAJLLONIT LINJE
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E QESEVE TE NAJLLONIT LINJE,KERKO OFERTEN ME TE LIRE QE KENI MUND TA GJENI
Tiranë falas
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E GOTAVE TE PLASTIKES LINJE 21/05/2008
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E GOTAVE TE PLASTIKES LINJE
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E GOTAVE TE PLASTIKES LINJE,KERKO OFERTEN
Tiranë falas
21/05/2008
Shesim nje Kompani Bastesh Sportive
Shesim nje kompani Bastesh Sportive e Lishencuar me 60 pika ekzistuse ne te gjitha qytetet kryesore te Shqiperise. Shitet per arsye mosmenaxhimi..Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0682001987
Tiranë falas
19/05/2008
www.reklamat.info e shpejte e sigurte dhe falas
PERSHENDETJE TASHME ZGJEDHIA JUAJ BEHET ME E LEHTE ME SHERBIMIN TONE .100% FALAS Kerkoni te blini-shisni nje makine te re, ose te perdorur? . Kerkon pune, a te punesosh dike?. Jeni duke menduar per nje apartament te ri, apo nje ambjent me qira? . . Keni dicka per te shitur: Mobilje, elektroshtepiake...
Tiranë falas
18/05/2008
Tiranë falas
18/05/2008
Tiranë falas
18/05/2008
www.publicitet5.com :: Njofto dhe reklamo Falas ne Shqiperi::::
Njoftim: www.publicitet5.com--- Njofto dhe reklamao FALAS ne Shqiperi publicitet5.com eshte nje platform e re e cila ju mundeson te shesish te blejsh artikuj mallra te ndryshem , gjithashtu sherben per prezantimin e biznesit, firmes ose sherbimin tuaj. Gjithcka eshte F A L A S ( pa pages ). Automjet...
Tiranë falas
15/05/2008
STUDIO DI ARCHITETURA......
STUDIO DI ARCHITETURA. FACCIAMO DEI PROGETTI DI CASE, VILE, PALAZZI ETC. ADRESS TIRANA-ALBANIA CEL.00355692611758
Tiranë falas
09/05/2008
Pendrek
SHes pendrek fedderr qmimi 60 euro ose 55 kontakto ne [email protected] per me ble
Prishtine falas
bizneset Durres 08/05/2008
bizneset Durres
adresa, numra telefoni dhe kontakte te bizneseve
Durrës falas
30/04/2008
Start a new life in Canada
Per te gjithe frankofonet qe duan te fillojne nje jete te re,rasti me i mire per te emigruar ne Kanada.Shpejt,lehte dhe lire.Me kontaktoni per detaje.
Tiranë falas
28/04/2008
Agjensi imobilare Durresi
Agjensia imobilare Durresi SHITJE ,QERA,BLERJE Agjensia imobilare durresi ben shitjen dhenjen me qera te .Shtepive Banesave ,Trualleve,Restaurenteve, per informatave me te hollsishme mund te paraqiteni drejteperdrejt tek agjensia e cila ndodhet ne plazh tek hekurudha ose nepermjet telefonit +3556831...
Tetove falas
28/04/2008
Agjensi imobilare Durresi
Agjensia imobilare Durresi SHITJE ,QERA,BLERJE Agjensia imobilare durresi ben shitjen dhenjen me qera te banesave ,trualleve,restaurenteve, per informatave me te hollsishme mund te paraqiteni drejteperdrejt tek agjensia e cila ndodhet ne plazh tek hekurudha ose nepermjet telefonit +355683139311 +355...
Prishtine falas
26/04/2008
australia
kerkoi dike qe din te me ndihmoi dua une me familjen 6antarshe te iki ne australi kush mundet te me ndihmoi ne kete dreitim normal pason pagesa e mir
Tiranë falas
25/04/2008
Kompania jone kerkon dike te punoje part-time gjat...
Kompania jone kerkon dike te punoje part-time gjate periudhes dy mojore Maj - Qershor. Punonjesi duket te kete IT beckground dhe te kente njphuri te Anglishtes. Puna e tij/saj do te konsistoje kryesisht ne pergjigje te telefonatave gjate fushates se marketingut qe do te ndermarre kompania jone. Paga...
Tiranë falas
23/04/2008
shes pulari
Pulari me te gjitha mekanizmat komplet, moderne e gatshme per pune ka punuar deri para pak kohesh, ndodhet ne Libofsh te Fierit, me mbi 6000 m2 toke, e shes per aresye se banoj larg dhe nuk jam mire me shendetin per te ndjekur punen. Pularia ka edhe makinerite e veta te ushqimit pra eshte komplet. M...
Fier falas
23/04/2008
Lajmerim per punesim
Kompania jone kerkon dike te punoje part-time gjate periudhes dy mojore Maj - Qershor. Punonjesi duket te kete IT beckground dhe te kente njphuri te Anglishtes. Puna e tij/saj do te konsistoje kryesisht ne pergjigje te telefonatave gjate fushates se marketingut qe do te ndermarre kompania jone. Paga...
Tiranë falas
20/04/2008
AGJENSI IMOBILARE ALBANIA
OFROJME SHITBLERJE +QERA : APARTAMENTESH , VILASH , DYQANESH , GARAZHESH DHE TROJESH, NE TIRANE DHE NE BREGDET
Tiranë falas